Шість секретів для розкриття в дитини таланту

Деніел Койл, автор бестселера «Код таланту», відомий американський журналіст і публіцист, редактор популярного журналу «Аутсайд», стверджує, що шанси дитини можна істотно підвищити, взявши до уваги один ключовий момент: великими не народжуються, ними стають.

Койл провів два роки в дев'яти найпрестижніших виховних закладах світу – крихітних чарівних місцях, в яких вирощують величезну кількість талантів міжнародного класу в галузі спорту, мистецтва, музики та математики. І що ж він знайшов? Абсолютно невірне уявлення батьків про те, як стають генієм. «Величезний талант не записаний у ДНК дитини, – каже Койл. – Це результат дії яскравого й потужного паттерна (шаблону), який поєднує в собі три рушійні сили: цільові методи практики, специфічні методи мотивації та коучинг (тренінг)».

Те, як діти практикуються, як вони реагують на невдачу, як їх хвалять і критикують – усе це відіграє величезну роль у ймовірності досягнення ними величі в майбутньому. «Звісно, не всі виростають Мікеланджело або Майклом Джорданом, – відзначає Койл, – але їх рівень геніальності не випадковий. Виразний і сильний паттерн допомагає батькам на рівні нейрофізіології розблокувати процес навчання дітей».

Хочете створити свій власний виховний заклад? Койл пропонує шість стратегій розкриття талантів у дітей.

Детальніше...

 Друк  E-mail

Навчальний ресурс Khan Academy для вчителів і учнів

Якщо ви маєте дитину, яка «хоче все знати», їй можна запропонувати навчальний ресурс Khan Academy. Цей ресурс має подвійну цінність: по-перше, високоякісні й доступні у сприйнятті й розумінні освітні матеріали і, по-друге, англійська мова, якою викладено уроки.  Проте, якщо є бажання прослухати відео уроки російською мовою, ресурс надає вам і таку можливість.

Використання ресурсу Khan Academy надає усім бажаючим, особливо школярам, доступ до колекції з більш ніж 3600 безкоштовних мікролекцій з навчальних предметів: математика, історія, охорона здоров'я і медицина, фінанси, фізика, хімія та органічна хімія, біологія, астрономія та космологія, економіка, макро- і мікроекономіка, історія мистецтва, комп'ютерні науки.

Курс мікролекцій складається з відеороликів за визначеною тематикою з використанням засобів мультимедіа тривалістю 5-15 хвилин.

 Друк  E-mail