Конкурс читців поезій 2017
Склад журі
Голова журі – Кривицька М.Т. ( спеціалізована школа № 252 імені Василя Симоненка)
Члени журі:
4– 5 класи
1. Борковська С.В. ( СШ № 252 імені Василя Симоненка)
2. Діброва А.А. (школа № 9)
3. Верчинська Н.О. (школа № 168)
4 – 7 класи
1. Мартиненко Л.Ф. ( СШ № 252 імені Василя Симоненка)
2. Водяніна Н.Ф. ( школи № 256)
3. Довженко О.С. (школа № 225)
4. Поляруш Л.А. ( школа № 233)
8 – 9 класи
1. Лимар Н.М. ( СШ № 252 імені Василя Симоненка)
2. Яковчук Т.В. ( СШ № 252 імені Василя Симоненка)
3. Коземір Н.А. ( СШ № 16)
10 – 11 класи
1. Ніколаєнко О.В. ( СШ № 252 імені Василя Симоненка)
2. Дараган О.О. ( школа № 226)
3. Новачук О.В. ( школа № 9)
Переможці конкурсу:
І місце |
|||
№ |
ПІ |
Клас |
Школа |
1. |
Войнаровський Федір |
4 |
сш 252 |
2. |
Кратенко Іван |
5 |
Ліцей Туризму |
3. |
Архипчук Яків |
5 |
№ 226 |
4. |
Бриль Валерія |
5 |
сш № 252 |
5. |
Гриценко Дар’я |
7 |
№ 233 |
6. |
Іщук Антон |
7 |
№8 |
7. |
Ярох Антон |
7 |
№ 14 |
8. |
Фастов Арсеній |
9 |
№ 211 |
9. |
Немерець Влада |
8 |
№ 168 |
10. |
Войнаровський Петро |
9 |
сш № 252 |
11. |
Петрович Олександр |
9 |
сш № 252 |
12. |
Італьяно Моніка |
8 |
сш № 210 |
13. |
Кондратенко Катерина |
10 |
№ 9 |
14. |
Горячкіна Софія |
11 |
№ 9 |
15. |
Бондарович Анастасія |
11 |
№ 8 |
16. |
Артамонова Софія |
11 |
№ 226 |
17. |
Гавриш Аліса |
11 |
№ 226 |
18. |
Мельник Андрій |
11 |
№ 226 |
19. |
Нестеров Денис |
11 |
№ 226 |
20. |
Тупчій Владислав |
10 |
сш № 252 |
21. |
Борздов Сергій |
10 |
сш № 252 |
22. |
Кузьменко Анастасія |
10 |
сш № 252 |
23. |
Пентіло Дар’я |
10 |
сш № 252 |
24. |
Біличенко Анна |
10 |
сш № 252 |
25. |
Руденок Вікторія |
9 |
№ 245 |
26. |
Совдус Антон Петрук Андрій Буглак Олександр Москаленко Микола |
9 |
НВК-гімназія № 143 |
27. |
Гейко Олена |
11 |
№ 170 |
ІІ місце |
|||
28. |
Костенко Аліса |
5 |
Ліцей Туризму |
29. |
Лич Анна |
5 |
Ліцей Туризму |
30. |
Допіра Олександра |
5 |
сш № 194 |
31. |
Недобор Анастасія |
5 |
№ 168 |
32. |
Ковальчук Софія |
5 |
сш № 252 |
33. |
Білошапка Катерина |
5 |
№ 9 |
34. |
Луценко Олександра |
5 |
сш № 252 |
35. |
Ярошенко Анна |
5 |
сш № 252 |
36. |
Криволапчук Анна |
5 |
сш № 252 |
37. |
Карнаухова Марія |
5 |
сш № 252 |
38. |
Чудновська Єва |
6 |
№ 256 |
39. |
Марчишак Олександр |
5 |
№ 9 |
40. |
Яременко Ольга |
7 |
№ 226 |
41. |
Оголь Анна |
7 |
№ 226 |
42. |
Власенко Ірина |
7 |
№ 14 |
43. |
Сокало Марія |
9 |
№ 168 |
44. |
Калиновський Костянтин |
9 |
НВК «Оболонь» |
45. |
Трикоз Дар’я |
9 |
№ 239 |
46. |
Кретова Катерина |
8 |
№ 16 |
47. |
Скрипченко Владислав |
9 |
№ 20 |
48. |
Лавріненко Вікторія |
9 |
сш № 252 |
49. |
Кузьмін Ілля |
9 |
№ 239 |
50. |
Нємкова Віра |
7 |
№ 168 |
51. |
Марченко Мар’яна Пелевець Анастасія |
10 |
№ 239 |
52. |
Захарчук Ольга |
10 |
№ 14 |
53. |
Магрета Яна |
11 |
сш № 252 |
54. |
Бердичевський Владислав Глазунова Катерина |
9 |
№ 245 |
ІІІ місце |
|||
55. |
Рудановська Віолетта |
5 |
№ 245 |
56. |
Даневич Вероніка |
4 |
сш № 252 |
57. |
Тур Ірина |
5 |
№ 9 |
58. |
Харченко Анастасія |
5 |
сш № 252 |
59. |
Кот Альона |
5 |
сш № 252 |
60. |
Войтенко Яна |
7 |
сш № 252 |
61. |
Цісар Анастасія |
6 |
№ 225 |
62. |
Гузова Ірма |
7 |
№ 9 |
63. |
Кузьменко Лариса |
7 |
№ 226 |
64. |
Біловзорова Надія |
7 |
№ 14 |
65. |
Омельяненко Ліза |
7 |
сш № 252 |
66. |
Мазур Катерина |
8 |
№ 168 |
67. |
Бабак Родіон |
8 |
№ 210 |
68. |
Красьова Аліса |
9 |
сш № 252 |
69. |
Долгодуш Валерія |
8 |
Ліцей Туризму |
70. |
Лаврінова Анастасія |
8 |
№ 225 |
71. |
Снєжин Катерина |
8 |
Ліцей Туризму |
72. |
Мислива Дарія |
9 |
№ 226 |
73. |
Плисюк Володимир |
11 |
№ 226 |
74. |
Романенко Владислава |
11 |
№ 256 |
75. |
Войтенков Назар |
10 |
гімназія «Потенціал» |
76. |
Перов Кирило |
11 |
№ 233 |
77. |
Томах Дмитро |
11 |
№ 20 |
78. |
Говорушко Валерія |
10 |
№ 226 |
Номінація за найкраще виконання літературно-музичної композиції « Лебеді материнства» Ситенко Вікторії та Ситенко Євгенії ученицям школи № 168