Тиждень іноземних мов 2017

Вивчення іноземної мови - процес складний, але є багатогранний і цікавий.
Метою проведення тижня іноземних мови є удосконалення знань, умінь та навичок, розширення світогляду та ерудиції учнів, розвиток творчих здібностей, самостійності.
В рамках тижня проводиться велика кількість захоплюючих заходів.

14.02.17 гра-квест серед учнів 5-их класів "У пошуках загублених символів Дня Святого Валентина " Вчителі Снігірь О.В та Караван А.А підготували цікаві завдання, які дозволили познайомити учнів з історією свята та зацікавити учнів у вивченні англійської мови. Всі команди отримали дипломи та заоохочувальні призи.

15.02. Вчитель Снігірь О.В провела цікаву подорож "Animals and their habitat" в початкових класах, де учні 1-их класів, мали змогу представити свої проектні роботи про тварин та їх місце проживання, переглянули відео та виконали цікаві завдання.
Біля кабінету 312 організовано виставку дитячих робіт з якою всі бажаючі можуть ознайомитися і дізнатися, хто проживає на фермі, в морі та савані (smiley)