тиждень іноземних мов 1 день

СШ252-вивчаємо англійську та польську!!! В умовах сьогодення знання іноземних мов є не тільки запорукою успішної кар'єри, а й показником освіченості людини, можливістю спілкуватися з іноземцями та знаходити друзів з усіх куточків світу. Крім того, людина пізнає звичаї та традиції країни, мову якої вивчає, знайомиться з її історією та культурою. Недарма кажуть: "Нова мова - новий світ." Протягом першого дня учні були ознайомлені з планом проведення тижня та для них були проведені інформаційні хвилинки про країни, мова яких вивчається у школі.

Цікаво проведені- Інформаційна хвилинка у 7 б класі " Пам'ятні місця Варшави та Кракова"

Інформаційна хвилинка по англійським прислів'ям та майстер класс. 5-в. Вікторина у 8-А класі "English culture"Інформаційна хвилинка "English speaking countries "Інформаційна хвилинка "What do you know about Great Britain?" 2A ,9A